SUBIEKTYWNY BLOG O ROZWIJANIU KREATYWNEGO MYŚLENIA

Trenuję Kreatywność

odbierz wyzwania kreatywne, które przygotowałam, w celu treningu tej umiejętności. 

Codzienny trening kreatywności jest ważny, aby wzmacniać nasz mięsień kreatywności. Ja na przykład codziennie wypisuje 10 pomysłów na różne problemy albo sytuacje. Pierwsze 5 pomysłów przychodzi mi dość łatwo, ale z każdym kolejnym pomysłem muszę się bardziej wysilić.  Właśnie wtedy najbardziej trenuje się  mięsień kreatywności. To jest analogicznie, jak z ćwiczeniami na siłowni - mięśnie wzmacniają się najbardziej, kiedy podnoszenie ciężarów przychodzi z trudnością   :) 

 

Zależy mi na tym, aby dzielić się treściami o rozwijaniu kreatywnego myślenia, dlatego dla mojej społeczności na Instagramie codziennie przygotowuję treningi kreatywne, aby mogli ćwiczyć  mięsień kreatywności. Następnego dnia publikuję rozwiązanie i czasami przygotowuję to w bardzo kreatywnej formie. Jeśli jeszcze mnie nie obserwujesz to zachęcam :)

 

A jeśli nie masz Instagrama i nie zamierzasz, go zakładać, to nic straconego, bo przygotowałam dla Ciebie wyzwania kreatywne w formie pliku PDF. Możesz na spokojnie rozwiązać sobie te treningi. Chodzi w nich o to, aby poćwiczyć swoją wyobraźnie oraz umiejętność generowania pomysłów. 

 

Wystarczy kliknąć poniżej. Powodzenia :)

 

ODBIERAM TRENING KREATYWNOŚCI 

Wzmocnij swój mięsień kreatywności
(materiał do pobrania) 

15 kwietnia 2020
Będzie mi miło, jeśli mnie zaobserwujesz :)