Trenuje Kreatywnosc Daria Mohammad OPT

W czym mogę Ci pomóc?

Trenuje Kreatywnosc Wspolpraca

Pomagam ludziom w rozwijaniu kreatywnego myślenia oraz inspiruję do kreatywnych form spędzania czasu. Jeśli  mogę Ci pomóc, napisz do mnie na: daria@trenujekreatywnosc.pl lub skorzystaj z zakładki kontakt.

Sprawdź, jak możesz ze mną współpracować, jeśli jesteś:

Marką

Chcesz wypromować produkt lub usługę w Internecie? Oferuję ekspozycję w moich kanałach społecznościowych (Instagram, Tik-Tok).

Sprawdź moje dotychczasowe współprace w tym obszarze oraz (referencje PDF)

  • Tworzenie treści promocyjnych dla www.wymalujtosam.pl - (Instagram) (TikTok 1) (TikTok 2)
  • Akcja "Kreatywne Ferie" z marką Zimowy Narodowy polegająca na przygotowaniu przeze mnie zadań z kreatywności w temacie Zimowy Narodowy. Wspólnie z marką przekazaliśmy zbiór zadań z tej akcji w formie ebooka na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. (Instagram) (TikTok 1
  • Tworzenie treści promocyjnych dla www.kulturalnysklep.pl (Instagram) (TikTok)
  • Promocja książek z Wydawnictwa Sensus polegająca na tworzeniu treści promocyjnych do mediów społecznościowych -  (Instagram) (TikTok) (TikTok 2)

Szkołą, uczelnią

Jesteś członkiem Samorządu lub koła naukowego? Chcesz zainspirować swoją społeczność do rozwijania się w kreatywności? Chętnie przeprowadzę dla Was zajęcia. Współpracuję m.in z Akademią Leona Koźmińskiego (referencje PDF)

Firmą

Pracujesz w dziale HR i szukasz ciekawej oferty szkoleniowej? Chętnie przeprowadzę dla Twojej firmy wykład interaktywny z kreatywnych sposób spędzania czasu w domu lub warsztat z kreatywności. W tym zakresie współpracowałam z firmą dr Irena Eris (referencje PDF)

Opinie innych o mnie

Jestem osobą zaangażowaną, odpowiedzialną i godną zaufania. Moje działania potwierdzają opinie osób, które poznały mnie podczas warsztatów i wykładów stacjonarnych lub innych akcji, w których brałam udział lub organizowałam online(wpis 1) (wpis 2)

Opinie

Maksymilian Witkowski
Maksymilian Witkowski
Berryagency
Uczestniczyłem w warsztatach z kreatywności prowadzonych przez Darię. Jako pasjonatka prowadziła je z pełnią werwy, kontrolowała atmosferę i dawała wiele praktycznych ćwiczeń. Teraz jestem świadomy, że warto trenować kreatywność, bo pomysły pojawiają się same a umysł jest spokojniejszy. Pracując z dziećmi mam więcej metafor i pomysłów na moje Tik-Toki. Polecam warsztaty Darii dla każdej grupy wiekowej.
Ewelina Przywrzej
Ewelina Przywrzej
Starszy Specjalista ds. marketingu i rekrutacji w Akademia Leona Koźmińskiego
Z Darią znamy się już wiele lat, a nasze drogi zawodowe spotykały się często przy różnych projektach. To pełna zaangażowania osoba, która profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań. Warsztaty kreatywności, które prowadziła dla studentów cieszyły się tak dużą popularnością, że na prośbę uczestników były powtarzane. Szczerze polecam współpracę z Darią.
Mateusz Haas
Mateusz Haas
Testa Communications (Zimowy Narodowy)
Wspólnie z Daria wdrożyliśmy projekt „Kreatywne Ferie na Zimowym Narodowym”. Daria prowadziła dla nas akcję w ramach, której publikowała w swoich mediach społecznościowych zadania z kreatywności w temacie Zimowego Narodowego. Współpraca przebiegała bardzo dobrze, Daria zasypywała nas pomysłami. Akcja trwała 2 tyg. W skutek czego, powstał ebook, który został wystawiony dla WOŚP. Całość ze sprzedaży, zostanie przekazana na cele charytatywne.
chevron-down