SUBIEKTYWNY BLOG O ROZWIJANIU KREATYWNEGO MYŚLENIA

Trenuję Kreatywność

27.03.2020

Q&A  "O Blogu"

Jest to dla mnie ważne, żebyś wiedział/a,  jaka jest moja wizja na prowadzenie tej strony i co Ty konkretnie możesz zyskać. 

Jakie treści publikuję?

 Moje treści dotyczą 4 zdefiniowanych przeze mnie kategorii. Znajdziesz tu informacje o kreatywności, jako umiejętności miękkiej oraz kreatywności jako kompetencji w biznesie, która prowadzi firmy do innowacji. 

Po co mam tu wchodzić? Co możesz mi zaoferować? 

Interesuję się tematem kreatywności i ta strona jest miejscem, gdzie dzielę się zdobytą wiedzą. Dzięki czytaniu tej strony zaoszczędzisz czas, bo research o kreatywności zrobię za Ciebie hehe :D

Informacje, które usłyszałam/przeczytałam, przetwarzam na wpisy dostępne na Blogu. (protip: własne przetwarzanie informacji, pozwala lepiej zapamiętywać)

Poniżej info grafika, co Ty zyskasz.  

Halo, czy są tu jakieś zasady?

Tak, lubię jak wszystko jest jasne i klarowne, dlatego wprowadziłam zasady dla siebie i chcę, żebyś o nich wiedział/ła :) 

Czy muszę wiedzieć coś jeszcze?

Jeśli chcesz się dowiedzieć o tym, co mnie skłoniło do założenia bloga, to przeczytasz o tym tu.  Zachęcam totalnie do kontaktu ze mną, jeśli masz pytanie lub chcesz zaproponować temat na post - łap maila:

daria@trenujekreatywnosc.pl

Bardzo angażuję się w tworzenie tej strony, także będę wdzięczna za Twoją opinię :) 

Imię
Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Dziękuję bardzo <3 
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Byłoby super, jeśli zapiszesz się na moją listę mailingową ;)

Wtedy będziemy w kontakcie <3

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną trenujekreatywnosc.pl
Będzie mi miło, jeśli mnie zaobserwujesz :)