Trenuje Kreatywnosc Daria Mohammad OPT

Moje brokatowe urodziny (zdjęcia)

Autor:  Daria Mohammad
Data4 maja 2021
Kategoria:

Z okazji moich 26 urodzin zorganizowałam dla przyjaciół imprezę i musiało być kreatywnie. Oprócz zabaw i różnych atrakcji, wymyśliłam, że przyjęcie będzie w klimacie brokatu, co oznacza, że stworzę brokatowe butelki i kieliszki. Przygotowania zajęły mi bardzo długo, co możecie zobaczyć na tym Tik-Toku, ale efekt był spektakularny.

Moi przyjaciele byli zachwyceni takim kreatywnym akcentem, a ja byłam szczęśliwa, że moja impreza była wyjątkowa i zostanie na długo w ich pamięci. Zobaczcie zdjęcia autorstwa mojej utalentowanej koleżanki Oli.

Jeśli chciałabyś zorganizować imprezę w brokatowym klimacie, polecam Ci mój zestaw kreatywny Warsztat Brokatu, dzięki któremu stworzysz wyjątkowe brokatowe butelki oraz kieliszki. Dostępny jest w moim sklepie.

Daria Mohammad Creative Teacher

Daria Mohammad

jestem autorką projektu trenujekreatywnosc.pl, którego celem jest szerzenie wiedzy na temat kreatywności, trenowania mózgu oraz rozwijania twórczych zainteresowań. Pokazuję, że umiejętność kreatywnego myślenia można się nauczyć poprzez odpowiednie nastawienie, zadania oraz warunki. Obserwuj mnie w mediach społecznościowych po więcej wskazówek o kreatywności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

chevron-down