SUBIEKTYWNY BLOG O ROZWIJANIU KREATYWNEGO MYŚLENIA

Trenuję Kreatywność

23 września 2020
czyli, spędź kreatywnie czas i naucz się ładnych bazgrołów. O tej technice rysowania dowiedziałam się od Martyny, która wystąpiła w jednym z odcinków z serii "Kreatywne Talenty Super Ludzi" na moim Instagramie. Rysować nie potrafię i właśnie dlatego zainteresowałam się zentangle, bo nie potrzeba do tego specjalnych umiejętności: wystarczy wyobraźnia lub skuteczne odwzorowywanie gotowych szablonów.
29 kwietnia 2020
zobacz relację z drugiego odcinka. Co niedziela na moim Instagramie, a konkretnie Insta Stories, organizuję cykl "Kreatywne talenty super ludzi", do którego zapraszam różne osoby. Intencją tego cyklu jest: pokazanie mojej społeczności różnych kreatywnych pasji zaprezentowanie wspaniałych ludzi, którzy mają mega talenty i zainteresowania  W drugim odcinaku wystąpiła Kasia, której pasją jest malowanie obrazów :) Obejrzyjcie Insta Stories, które pojawiło się w ostatnią niedzielę.  A jeśli chcesz być na bieżąco z moimi treściami, zapraszam serdecznie na Instagram.
21 kwietnia 2020
zobacz, czym są kreatywne talenty super ludzi.  Co niedziela na moim Instagramie, a konkretnie Insta Stories, organizuję cykl "Kreatywne talenty super ludzi", do którego zapraszam różne osoby. Intencją tego cyklu jest: pokazanie kreatywnych pasji zaprezentowanie wspaniałych ludzi, którzy mają ciekawe talenty i zainteresowania  Chociaż sama bardzo lubię aktywności twórczo-artystyczne, nie jestem w stanie wykonywać wszystkiego, co jest dostępne. Z tego powodu zapraszam gości, aby oni opowiedzieli, o tym, jakie są możliwości kreatywne.  Na pierwszy ogień poszła Julka :) Julka nagrała super materiał o malowaniu obrazów po numerach.  Dla mnie to było zdecydowanie odkrycie, bo nigdy wcześniej nie słyszałam o takiej

Kreatywność osobista

Sprawdź kategorie wpisów

Będzie mi miło, jeśli mnie zaobserwujesz :)