Trenuje Kreatywnosc Daria Mohammad OPT

Jak dobrze Twój partner zna Waszą relację?

Autor:  Daria Mohammad
Data8 lutego 2021
Kategoria:

Chcesz zaskoczyć swojego partnera w Walentynki? Chcesz stworzyć oryginalny dodatek do prezentu? Chcesz wrócić wspomnieniami do wspólnych chwil ?

Pokażę Ci darmowy, fajny i kreatywny sposób jak sprawdzić czyjąś wiedzę w danym temacie. To narzędzie możesz wykorzystać do różnych celów. Akurat w tym poście odniosę się do Walentynek.

Zrób własną krzyżówkę

Rozwiązaniem w krzyżówce może być ważna informacja lub jakaś propozycja np. cel podróży. Hasła wymyślasz sam/a. Może to dotyczyć wszystkiego, co związane z Wami i Waszymi wspomnieniami. Ponadto wymyślając pytania, trenujesz kreatywność 🙂 Przykład poniżej.

Taką krzyżówkę można bardzo łatwo wykonać online. Zapisać i wydrukować. Skorzystałam ze generatora krzyżówek na stronie progmar.net.pl

Zrobiłam o tym Tik-Toka, gdzie tłumaczę po kolei jak stworzyć taką krzyżówkę.

Powodzenia!

Daria Mohammad Creative Teacher

Daria Mohammad

jestem autorką projektu trenujekreatywnosc.pl, którego celem jest szerzenie wiedzy na temat kreatywności, trenowania mózgu oraz rozwijania twórczych zainteresowań. Pokazuję, że umiejętność kreatywnego myślenia można się nauczyć poprzez odpowiednie nastawienie, zadania oraz warunki. Obserwuj mnie w mediach społecznościowych po więcej wskazówek o kreatywności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

chevron-down